Polana je na Goričkem dosegla že deseto zaporedno zmago in tako vodi v tretji ligi vzhod. Vodilna ekipa lige je Grad odpravila z rezultatom 0:4. Gostje so vodili že ob polčasu s tremi zadetki prednosti, kar dvakrat pa je bil uspešen Mitja Šemen. Odranci dihajo za vrat vodilni Polani, zmago so dosegli po preobratu, ko so zaostajali v Rakičanu z 1:0, Graj Luka je poskrbel za dva zadetka ter vodstvo že takoj ob začetku drugega polčasa.

V Radencih smo videli poraz domačinov, edini zadetek za Tromejnik je dosegel Mitja Botjak že v 12. minuti in tudi do konca je ostalo pri tem rezultatu. Ljutomer je v sobotnem terminu nasul ducat golov Radgoni.

Tudi na preostalih treh tekmah smo videli veliko zadetkov, Čarda je s 0:4 odpravila domačine iz Bogojine in se tako vsaj začasno pobegnila iz cone izpada. Hotiza je v mrežo Turnišča zabila kar šest golov, dva zadetka sta dosegla Boštjan Zelko in Sašo Recek. Največ golov v 10.krogu smo videli v Beltincih, kjer so domačini s 5:2 premagali Črenšovce.

Avto Rajh Ljutomer : ŠNK Radgona 4:0 (3:0)

ND LUŠT Beltinci : Črenšovci 5:2 (3:2)

300; Ropoša 1`, Mauko 8`, Tkalec 35`, Kosi 60`, Hartman 84`; Tompa 15`-11m; Horvat 23`

Hotiza : Turnišče 6:1 (3:0)

100; Horvat 15`, Recek 26`, 52`, Zelko 43`, 82`, Kucovan 74`; Lutar 56`

Grad : Polana 0:4 (0:3)

150; Šemen 3`, 31`, Vori 38`, Žalik 65`

Naloži več novic od Denis Vöröš
Naloži več novic iz 3. liga vzhod

Uvod v 17. krog vzhodne skupine 3. SNL je pripadel nogometašem Krškega, ki so dodobra napo…