Včeraj je bil na sporedu predzadnji krog v zahodni skupni 3. slovenske nogometne lige. Nogometaši Kopra so v predzadnjem krogu v obalnem derbiju gostili Izolo. Derbi, ki ni več o ničemer odločal je na koprsko Bonifiko privabil 2500 gledalcev, kar je izjemna števila. V srečanju pred polnimi tribunami pa so dominirali kozlički, ki so v 8. minuti vodili že z 2:0, oba zadetka v samem startu tekme je dosegel Mario Sačer. V 18. minuti je vodstvo Koprčanov utrdil Denis Cerovec. V nadaljevanju oziroma končnici srečanja sta Robi Gajšek in Ivica Guberac le potrdil izdatno zmago Koprčanov. Koprčane čaka še en prvenstveni krog, nato pa sledita dve kvalifikacijski tekmi za uvrstitev v 2. slovensko nogometno ligo.

Tolmin in Vipava sta se pred dvesto gledalci razšla z delitvijo točk. Povedli so gostje, ko je zadel Kerenanović v 66. minuti. Točko je Tolmincem priigral Karavanja tik pred koncem srečanja. Tolmin ostaja drugi, Vipava pa na tretjem mestu. Nogometaši Primorja so pričakovano visoko slavili proti Jadranu, ki so mu zabili kar osem zadetkov. Najbolj je s tremi zadetki blestel Jiang, dvakrat se je med strelce vpisal Kodermac, po enkrat pa Štofla, Ibraković in Džuzdanović. Častni zadetek pri gostiteljih je dosegel Rojc. Adria se je doma veselila zmage proti Plami iz Podgrada. Mirnčani so že v prvem polčasu dvakrat zadeli, ko sta zadela Komel in Majcen. Končni rezultat je po dobri uri igre postavil Tomažič.