Kranjski Triglav se je po neuspehu v prejšnjem krogu, ko so pod novimi žarometi gostili Dob in izgubili z 1:2, odpravil na gostovanje k Jadranu v Dekane.

Tekmo so gostje tudi bolje začeli in si že v 12. minuti priigrali strel z bele točke. Dovolj zbran je bil Žan Kumer in Gorenjce popeljal v vodstvo z 1:0. Ni trajalo prav dolgo, ko se je rezultat ponovno spremenil. Že v 30. minuti se je mreža domačega Jadrana ponovno zatresla. Tokrat je za bordobele zadel Gaber Petric in postavil izid prvega polčasa. Za končnih 1:2 pa je za domače, prav tako iz strela z enajstih metrov, v 70. minuti zadel Adem Zyba.

Triglavani so se s to zmago povzpeli na 9. mesto s prav toliko točkami, Jadran Dekani pa so na 14. mestu.

JADRAN DEKANI : TRIGLAV KRANJ  1:2
Zyba 70′ (11m); Kumer 12′ (11m), Petric 30′

Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …