Z igranjem prijateljskih tekem so intenzivneje pričeli tudi drugoligaši, ki se pripravljajo na nadaljevanje 2. SNL. Ta se bo nadaljevala 21. marca. V športnem parku Lendava sta se merila domača Nafta in gostje iz Beltincov. Drugoligaški dvoboj dveh prekmurskih ekip so dobili Lendavčani, ki so bili od nasprotnikov uspešnejši z rezultatom 4:1.

Prvi zadetek na dvoboju je padel že v 9. minuti, ko je Nafto v vodstvo popeljal Gergo Bolla. Prednost domačih ni trajala prav dolgo, vse do 19. minute, ko je za Beltince izenačil Mateo Verunica. Nato je na sceno stopil Stjepan Oštrek, ki je dosegel dva zadetka. Hrvaški nogometaš je v 33. minuti zadel prvič, drugič pa še v 60. minuti, ko je Nafto popeljal do varnejše prednosti 3:1. Končni rezultat je deset minut pred koncem postavil Jaka Bizjak, ki je zabil še četrti gol v mrežo Beltincev.

NK Nafta 4:1 ND Beltinci

Strelci: Bolla 9′; Verunica 19′; Oštrek 33′, 60′; Bizjak 80′

Naloži več novic od Urban Podvratnik
Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …