Moštvo Roletek Doba je na tekmi 12. kroga v 2. SNL v Beltincih slavilo zmago z rezultatom 2:0 in se tako vsaj začasno zavihtelo na drugo mesto prvenstvene razpredelnice. Za varovance trenerja Simona Sešlarja je bila to sedma zmaga na zadnjih osmih tekmah. Na drugi strani so Prekmurci zaplavali v očitno krizo, na zadnjih petih srečanjih so osvojili zgolj točko.

Na sobotnem srečanju je prvi gol v mrežo domačinov poslal Kristijan Šipek, ki je hitro akcijo iz 15. minute zaključil s strelom v levi spodnji kot in premagal vratarja Domna Zvera. Tik pred koncem prvega polčasa so znova udarili gostje. Napako domače obrambe v lastnem kazenskem prostoru je z zadetkom kaznoval Nejc Levec.

Beltinci Klima Tratnjek – Roltek Dob 0:2 (0:2)

Strelci: Šipek, Levec

Naloži več novic od Florijan Ropert
Naloži več novic iz 2. liga

Ajdovci boljši od mlade ekipe Maribora

Včeraj sta se na prijateljski tekmi pomerila drugoligaš ND Primorje Ajdovščina in mladinsk…