Športni park Dob je bil prizorišče tekme med lanskim moštvom, ki je zasedlo tretje mesto, in gostom s Primorske, ki so bili prvaki v ligi za obstanek. Videli smo enakopravno tekmo, boj na sredini igrišča in številne priložnosti.

V vodstvo so prešli beli gostje iz Dekanov, ki so v 12.minuti drugega polčasa povedli preko 20-letnega napadalca Reneja Picige. Nato so primorski nogometaši v ljubljanski kotlini držali izid do podaljška, ko je naredil prekršek Gal Zorko, in prekmurski sodnik Čontala je pokazal na najstrožjo kazen. To je uspešno realiziral 30-letni Denis Petrovič, ki je zasedbi Jerneja Javornika prinesel točko.

Roltek Dob – Jadran Dekani 1:1

Petrovič ’91 (11m) / Piciga ’57

Roltek Dob bo v prihodnjem krogu prihodnjo nedeljo ob 20:00 gostoval v Lendavi pri Nafti, Dekani pa bodo doma dan prej ob pol šestih popoldne gostili Dravo Ptuj.

Naloži več novic od Mirsad K. Čavalić
Naloži več novic iz 2. liga

Beltinci po porazu Nafte še bližje prvemu mestu

Dravinja je včeraj, ob 17.00 uri, gostila Beltince. Gostje so na tekmi 25. kroga v 2. SNL …