V nedeljo so bila odigrana še tri srečanja, zmage pa so se veselili Beltinčani, ki so v drugen polčasu nadigrali ljubljansko Ilirijo, Radomljani so bili na gostovanju boljši od Brd, nogometaši Sežane pa so bili v primorskem obračunu boljši od Jadrana.

V Beltincih so se domači ljubitelji nogometa po dolgem veselili zmage domačega moštva v drugoligaškem tekmovanju, v Športnem parku so padli nogometaši Ilirije s kar 5:1. V prvem polčasu sta obe ekipi zadeli po enkrat in na odmor odšli z rezultatom 1:1. Pri domačih je v 10.minuti mrežo zatresel Trstenjak, še pred koncem polčasa je izid poravnal Corn. V nadaljevanju pa goleada varovancev Zlatka Gaborja, v 51. in 53.minuti je bil uspešen Ropoša, do konca srečanja pa sta zadela še Ciglarič in Tkalec. Beltinčani, ki so zabeležili tretjo zmago v sezoni, se bodo v naslednjem krogu pomerili z Radomljami, Ilirija gosti Dravo.

Edine gostujoče zmage v tem krogu so se veselili nogometaši Radomelj, ki so bili v Vipolžah boljši od Brd, ki tako še naprej ostajajo brez zmage. Goste je v 15.minuti v vodstvo popeljal Hajrić, a je že v naslednjen napadu z enako mero vrnil Marcius. Še pred koncem polčasa so gostje znova vodili, strelec je bil Matias Zamorano v 37.minuti. Domači so si prizadevali priti do izenačujočega zadetka, a niso prebili obrambe gostov, je pa zato za pritrditev zmage rumeno črnih v 78.minuti mrežo zatresel Gal Primc in postavil končni izid srečanja, 1:3.

V primorskem derbiju pa sta moči merili ekipi Sežane in Dekanov. V lansko sezoni sta obe srečanji pripadli gostom, tokrat pa so v Sežani s 3:1 slavili domači, ki so do izdatne prednosti prišli že v prvem polčasu. Najprej je v 19.minuti mrežo gostov zatresel Sever, še pred koncem polčasa pa je bilo po zaslugi Papa Kebeja 2:0. Sežanci se niso zaustavili niti v nadaljevanju, v 59.minuti je Dino Stančič še povišal vodstvo Sežane in srečanje je bilo odločeno. Varocanci Nedžada Okčića so lahko le ublažili poraz, v 89.minuti je častni zadetek dosegel Andrej Lukač. Sežanci so se z zmago pomaknili na šesto mesto prvenstvene lestvice, Jadran je predzadnji.