Koprčani so se zgolj dan po vrnitvi z Medulina, kjer so v desetih dneh doživeli kar štiri poraze, na zelenici domače Bonifike udarili z beograjsko Crveno zvezdo, ki se na nadaljevanje sezone pripravlja v slovenski Istri. Dobrih tristo gledalcev je videlo kar sedem zadetkov in zmago Zvezde.

Srečanje se je pričelo po željah vodilnega moštva srbskega prvenstva, saj so se Koprčani po vsega petih minutah že znašli v zaostanku, v polno je meril Hugo Vieira. Koprčani so hitro odgovorili in v 12. minuti z zadetkom Joela Valencie prišli do izenačenja. Nadaljevanje prvega polčasa ni prineslo veliko dobrega nogometa, kljub temu pa so na odmor z vodstvom odšli Beograjčani, v 39. minuti je predložek Petkovića v koprski gol preusmeril Srnić. Drugi polčas je bil precej bolj dinamičen, Koprčani pa so v deveti minuti nadaljevanja prišli do novega izenačenja. Kahrimana je v času, ko je Zvezda zaradi poškodbe Adžića igrala z desetimi igralci, matiral kar soigralec Rendulić. Izid je obveljal zgolj deset minut, saj so gostje v 64. minuti zadeli še tretjič, kot Stojanovića je izkoristil Pavićević, ki je z glavo zadel za 2:3. V 73. minuti je kanarčke rešil še okvir vrat, pet minut zatem pa se je domača mreža zatresla še četrtič. Pod najlepši zadetek srečanja se je podpisal Plavšić, ki je po samostojni akciji zadel z razdalje 20 metrov. Koprčani se niso predali, saj so v 81. minuti znižali zaostanek, a več od zadetka Fabiana Lokaja varovancem trenerja Slavka Matića ni uspelo.

LUKA KOPER 3:4 CRVENA ZVEDA
Valencia (12′), Rendulić (54′ ag), Lokaj (81′); Hugo Vieira (5′), Srnić (39′), Pavičević (64′), Plavšić (78′)