Izvršni odbor Nogometne zveze Slovenije se bo danes sestal na 27. redni seji. Člani bodo odločali o desetih točkah dnevnega reda, sprejeli pa bodo kar nekaj zanimivih odločitev.

Po uvodnih formalnostih bodo prvo pomemebnejšo točko obravnavali kot četrto na dnevnem redu. Izvršni odbor bo namreč imenoval selektorje ženskih nogometnih reprezentanc Slovenije. Tina Kelenberger je v končanem mandatu vodila kadetsko izbrano vrsto, Petra Mikeln pa je bila selektorica mladinske reprezentance, ki se je na Madžarskem uvrstila v elitni krog kvalifikacij za evropsko prvenstvo. Člansko izbrano vrsto pa je doslej vodil Damir Rob, ki pa mu ženske reprezentance ni uspelo pripeljati do točkovnega napredka, saj je reprezentanca v kvalifikacijski skupini za svetovno prvenstvo, ki bo letos poleti v Kanadi, osvojila vsega šest točk. Bo to vseeno dovolj za nov mandat?

Izvršni odbor bo, potem ko bo potrdil spremembe koledarja tekmovanj za pomladanski del sezone 2014/15, v kar spada tudi določitev termina za zaostalo tekmo večnega derbija med Olimpijo in Mariborom, ki bi moral biti odigran v sklopu tretjega kroga, v zaključku seje izbral finalno prizorišče finalne tekme Pokala Slovenije, ki ga je zadnji dve leti gostila koprska Bonifika.

Predlog dnevnega reda:
  1. Potrditev zapisnika 26. seje Izvršnega odbora NZS z dne 04.12.2014.
  2. Realizacija sklepov Izvršnega odbora NZS in Skupščine NZS v letu 2014.
  3. Poročila o delu nogometnih reprezentanc Slovenije v letu 2014.
  4. Imenovanje selektorjev ženskih nogometnih reprezentanc Slovenije.
  5. Spremembe koledarja tekmovanj NZS za pomladanski del sezone 2014/2015.
  6. Koledar tekmovanj NZS v ženskih kategorijah za pomladanski del sezone 2014/2015.
  7. Tekmovanje v 1. in 2. SML/SKL.
  8. Finale Pokala Slovenije 2015.
  9. Spremembe Sklepov za tekmovanja NZS v članski kategoriji.
  10. Predlogi in pobude.
Naloži več novic iz Pokal

Gorica petič ali Beltinci prvič?

V slovenskem pokalnem tekmovanju preostale štiri udeležence čaka hud boj za finalno vstopn…