NK Celje

Debatirajte o Prvi slovenski ligi in o pokalu
Odgovori
Uporabniški avatar
Astoria
Prispevkov: 2288
Pridružen: 19. Dec 2011 22:49

Re: NK Celje

#461

Odgovor Napisal/-a Astoria » 03. Nov 2015 07:33

Pogledal video. Če malo povzamem kar je bilo rečeno. Veliko se v klubu dela, da imajo podporo celjskega župana. In tu je bil sedaj ta problem, saj bi naj do njega prišle netočne informacije, oziroma celo laži kako se v klubu dela (odhod trenerja, športnega direktorja, slabi treningi,...) in da predsednik želi sestanek z njim, da se to demantira in se znova vzpostavi tisti pravi odnos.

Kar se tiče notranjega delovanja kluba bi naj imeli dream team in da so v klubu vsi pravi ljudje.

Februarja bi naj dokončno odplačali vse dolgove do Klariča oziroma Brava. Želijo pa si podaljšanja z njim, saj kljub zelenim številkam bi naj neki realni novi krediti bili dobrodošli.
Vse plače igralcem izplačajo ravno iz kredita, ki ga odobri Bravo oziroma Klarič.
Klub plačuje tudi 12 stanovanj.

Priznal je, da so naredili napake pri okrepitvah, saj so gledali video posnetke in da tega ne bodo več počeli. Seveda bo še dalje uveljavljanje lastnih mladih igralcev.

Cilj letošnje sezone je neizpad iz 1. lige, v nadaljnih sezonah pa je to sredina lestvice. Če se ponudi kaj višje, kot recimo lani bodo poizkušali, če ne pa je sredina lestvica za njih.

Predsednik razmišlja tudi o eni novinarski konferenci, ali sestanku, kjer bi pojasnil stvari, ki so se dogajale zadnje leto in pol in da se demantirajo vse laži.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6579
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Celje

#462

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 03. Nov 2015 11:19

V čem je fora, da plačujejo Klariču obroke za kredit namesto, da bi plačevali igralce?
Ziher je še nekaj v ozadju.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#463

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 03. Nov 2015 14:01

Posojilo je takrat bilo nujno za konsolidacijo kluba!Ko je Klarič posodil denar je bilo potrebno poplačati stare pufe za katere tedaj ni bilo dnarja, obenem je bilo dogovorjeno da za redne mesečne plače igralcev gre denar iz omenjenega kredita ,da je to zagotovljeno!Seveda pa so pri vsakem kreditu tudi obresti.Tu je keč zakaj se DK splača, poleg tega da njegova agencija zastopa kar nekaj celjskih igralcev, kijih bodo skušali v prihodnosti še prodati.Sreča je, da bo s transferjem Verbiča,Bajdeta in Jugovića to poplačano,ker obresti so bile kar velike.Govori se o 40000 € za 700000 kredita v 1 letu?! Očitno klub brez kredita samo s sponzorji ne sestavi skupaj proračuna, zato predsednik upa na nadaljevanje sodelovanja z DK ,seveda pod boljšimi pogoji za klub kot dosedaj! Če ni finančne krize trenutno ,bo treba čimprj doseči da se odlepimo z repa lestvice , januarja pričakujem prekinitev pogodb z nekaterimi letošnjimi "okrepitvami"( Sousa,Klapan,Spremo,Hosman... ) in prave nove igralce za mirnejšo pomlad 8-)
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#464

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 03. Nov 2015 15:14

Ja z kreditom so zagotovili, da plače igralcem niso zamujale. Z ostalimi prihodki so pa čistili stare dolgove. Problem je da je župan zrihtal Klariča in postavil Stevana za lutko. Stevan, ki je že dolgo v klubu je pa videl, da nekatere stvari ne peljejo vec v pravo smer in ker mu ni vseeno je začel uveljavljat svojo voljo. In tako je prišlo do razkola. Župan je pa seveda užaljen.. Klarić je bil seveda nujen in dobrodošel ampak njegov problem je ker preveč gleda na svoj žep in nič na interese kluba.. Pomojem je nov dogovor nemogoč ker Klarić nebo deval denarja brez "svojega" človeka na pomembni funkciji. Nebi pa rekel, da je v upravi dream team ker je Stevan totalno nesposoben svoji funkciji.

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6579
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Celje

#465

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 03. Nov 2015 15:38

To mi je vse jasno. Za naprej sem mislil, zakaj hočejo nov kredit, če so kao v zelenih številkah. To se mi zdi neumno. Plus predvsem zakaj od Klariča?
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#466

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 10. Nov 2015 03:15

Fantje je tole ofsajd ? (Zadnja akcija na tekmi) https://www.youtube.com/watch?v=-QbeqNjRQf8

Slika

Po moji logiki je to ofsajd in imamo še eno napako v tem krogu...

Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#467

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 10. Nov 2015 08:36

naj gre vse v pm...sam sploh nisem bil pozoren ,ker sem bil tako razočaran zaradi gola v podaljšku,pa še naši se niso bunili, so bili v šoku verjetno.Res so naši predvsem linijski sodniki podn od podna. se vidi ,da je bil vsaj 2 m za linijo ,kjer bi moral stati!Včasih pride v Celje mahat kakšen ,ki še avta brez glavnega ne zna pokazat...
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

Uporabniški avatar
Viator&Vektor
Prispevkov: 6579
Pridružen: 21. Dec 2011 14:58
Klub: Železničar

Re: NK Celje

#468

Odgovor Napisal/-a Viator&Vektor » 10. Nov 2015 13:06

Mnjah dobro, tam v tisti zmedi, ko se ni niti vedlo kdo in kdaj je zadnji podal, se za par centimetrov človek pač zmoti. Mislim, da se preveč ukvarja s sodniki oziroma pričakuje preveč od njih. Glede na to kakšen je odnos klubov do igralcev (plače, pogodbe) in navijačev (komunikacija, pr), kakšen je na drugi strani odnos NZS do klubov, je pač sojenje tudi tu nekje. Res je, da se nekim manjšim klubom (Gorica) nasplošno sodi slabše, kakšnih večjim (Olimpija) pa bolje, ampak tudi to je nekakšna stalnica. Meni se zdi, da je sojenje predvsem takšno, kakršnega si večina deležnikov (to je zdaj popularen izraz) v tej ligi zasluži. Povprečno.
Bolje izpasti glup, kot iz lige.

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#469

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 10. Nov 2015 16:26

Ni težke odločitve za trojec, ki redno sodi največje tekme Lige prvakov. Celjani so z različnimi sodniškimi odločitvami letos izgubili že 7 točk. Poglej na lestvico in ugotovi kaj to pomeni.

Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#470

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 23. Nov 2015 15:02

Komentar Celje - Rudar 1:0;Za razliko od kavč komentatorjev na Nogomanii sem zmrzoval na tribuni in res tudi trepetal zaradi vseh (nerazumljivo )zapravljenih priložnosti. Kljub vsemu včeraj ni bilo vse črno, razen da trener zadnjih 15 do 20 minut ni opazil nekaterih ,ki so bili potrebni menjave ( predvsem Spremo, tudi Firer...).Ne vem zakaj ne igra več Sunny?IK ima sedaj do 12. 12 priliko da povleče voz iz prepada, če ne naj gre.Obrambo je kao pošlihtal napada ne zna?Res pa je da je pri Celju kar nekaj poškodovanih...Upanje vidim v januarju ko bo treba okrepiti moštvo na nekaterih mestih!
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

Pietro
Prispevkov: 2338
Pridružen: 14. Nov 2012 15:08

Re: NK Celje

#471

Odgovor Napisal/-a Pietro » 23. Nov 2015 15:29

No ja, saj tudi v napadu ne škripa, priložnosti je bilo tudi včeraj kar nekaj, ampak kaj, ko ne nekateri ne znajo žoge pospraviti v gol oziroma v obetavnih akcijah predolgo vlečejo žogo. To sem recimo včeraj znova večkrat opazil pri Đurkoviću, nekajkrat tudi pri Firerju, ampak Đurković je na trenutke še posebej soliral. Hitra akcija in protinapad, a on pa vleče žogo in išče strel za sebe, namesto, da bi enega od soigralcev poslal v ogenj. Glede tujcev pa so ob Pajaču več ali manj itak vsi zreli za odstrel, govorim o teh, ki so prišli poleti. Klapan, Sousa, Hosman, ajde Osman morda zna še kaj pokazat... Tudi Ahmedi je daleč od tega, kar je bil v prvi polovici jeseni. Že lani jeseni sem opažal, da so ga branilci prebrali, letos pa se išče že celo jesen. Drugače pa tudi sam pogrešam več Sunnyja...

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#472

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 23. Nov 2015 15:44

Se popolnoma strinjam z obema glede napada. Nikakor mi ni jasno kaj vidijo na Đurkoviću, ki poleg tega sploh ni pod pogodbo z Celjem. Sunny je bil pa pred pol-leta baje eden najbolj obleganih igralcev in je vsaj zame še vedno produkt za prodajo pa sedi na klopi in ne dobi niti 5 minut. Tudi Firer je za odstrel ker ima sigurno veliko plačo - pokaže pa bore malo.
Nekaj se je govorilo, da je prišlo do konflikta Sunny-Klub in mu kot vse kaže Gobec ni najbolj naklonjen. Sem pa jst skeptičen pri Iztoku. Ni me prepričal. Zmagali smo samo proti nenormalno slabim nasprotnikom in z "srečnimi" goli z razdalje. Še nisem videl gola pod njegovim vodstvom, ki bi bil plod neke akcije. Ma pa še trohico zaupanja sicer pri meni ker res nima neke izbire z igralci...

Ampak se sprašujem... Kaj lahko sploh Celje pozimi okrepi? Domačih prostih praktično ni. Spet tujci?

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#473

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 28. Nov 2015 20:52

Res žalostno, da nismo mogli premagati Krškega. Od 60. minute so bili domači povsem pokončani in tekaško čist na tleh. Đurković je imel spet izjemno šanso pa je udaril preko gola. Firer tudi katastrofa - tip zaustavi vsak naš napad z tem svojim dribljanjem in 10 dotikov potrebuje da si žogo ustavi in namesti... Spremo itak žalost. In ker je bil danes tudi slab Pajač pač ni šlo v napadu. Kapušin še ni pokazal ene dobre predstave in ker je sedaj že jasno, da od tujcev bojda ostajajo samo Soria, Miškić in morda Pajač jst tudi upam na zamenjavo na klopi.

Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#474

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 30. Nov 2015 12:30

Sramota da smo zadovoljni s točko( tako trener po tekmi ) kjer bi točke štele dvojno.Če ne bo 7 točk do 12. 12 naj POPUŠIN PAKA!Nekaj sigurno smrdi v klubu ,da je takšen odnos pri igralcih, ali so pa res tak podn od podna!vodilne strukture v klubu pa kar tiho...ne želim si sicer scenarija iz KP ,ker Šrot nima pojma o fusbalu, samo januarja bo treba pošteno zavihati rokave.DR., Gobi pa še kdo!?
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#475

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 02. Dec 2015 12:54

Danes brez kakršnih opravičil pričakujem zmago Celja proti Krki, vse drugo je nepovratna karta za Brežice, ve se za koga!!!Upam da bo začel Sunny in da začepi Gobiju in Kapušinu! 8-)
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#476

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 02. Dec 2015 20:30

Zmaga je ja... Ampak zmaga se od zmage razlikuje. Spet žalost od nogometa in to se vse bolj pozna na obisku tekem... Eh res sem razočaran.

bender
Prispevkov: 9
Pridružen: 19. Avg 2015 13:21

Re: NK Celje

#477

Odgovor Napisal/-a bender » 02. Dec 2015 21:49

Igra res ni bla dobra, so si pa vsaj priigrali nekaj šans... Tako ali tako je znano, da bo spomladi totaln remont ekipe, kar pomeni da je zdle v tem momentu pomembno sam to, da zbiramo točke... zlepa ali zgrda. Glede na to, da nam vsako tekmo fali 5, 6 igralcev je pa ob našem smešnem kadru tud uspeh da karkoli sploh osvojimo.

Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#478

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 03. Dec 2015 08:38

Se bojim iz izkušenj v prejšnjih letih ,da pretiranega remonta ne bo zaradi finančnih omejitev,So pa nam definitivno igralci sami pokazali kateri so za adijo!Še danes ne morem verjet ,kaj je zgrešil mali.Upam samo da Pajač ni huje poškodovan in da bo lahko igral vsaj proti Gorici, v KP se bo itak igral samo bunker!po moje je zrel za adijo tudi IK, včeraj sem spet imel občutek da je zj... še tisto kar je bilo dobro v ekipi od prej...
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

Uporabniški avatar
OLIMP 61
Prispevkov: 430
Pridružen: 24. Dec 2013 12:37
Klub: NK CELJE

Re: NK Celje

#479

Odgovor Napisal/-a OLIMP 61 » 03. Dec 2015 08:42

Aja ,pa še ena s tribune( nisem samo jaz to videl!).Večina fantov čisto brez lufta zadnjih 15 -20 minut.Zadnjih 10 so se že čisto sprijaznili s piko( gol štejem kot darilo z neba za vse tiste krivice od prej!).Le kaj delajo na treningih?Se še spomnite poletnosti od lani?
DAJMO ZDAJ CELJANI !!!

NKCMC
Prispevkov: 1248
Pridružen: 20. Dec 2011 21:03
Klub: Nk Celje

Re: NK Celje

#480

Odgovor Napisal/-a NKCMC » 03. Dec 2015 10:16

Ha! Izjava Kapušina po tekmi nakazuje na nekaj "govoric". Gdo vodi ekipo? Hja tole je že smešno malo.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brskajo: 0 registriranih uporabnikov in 47 gostov