Odigran je bil še zadnji krog v jesenskem delu prvenstva tretje slovenske nogometne lige vzhod. V soboto sta bili odigrani dve tekmi. Prva se je odvijala v Gradu, kjer so domači nogometaši prepričljivo ugnali prleško ekipo Ljutomera. 220 gledalcev je prvi zadetek videlo v 37. minuti, ko je Škafar svoje soigralce popeljal v vodstvo. V začetku drugega dela se je zvrstilo nekaj priložnosti, a do novega zadetka ni prišlo. So se pa domačini dve zadetkov veselili ob koncu srečanja, ko sta Krauthaker in Krpič v 77. oziroma 88. minuti postavila končnih 3:0.

Pod lendavski vinogradi se je odvijal prekmurski derbi med lendavsko Nafto 1903 in murskosoboško NŠ Muro. Edini zadetek na tekmi je padel že v 4. minuti, ko je Ciglarič s kakšnih 30 metrov ustrelil proti lendavskim vratom. Žoga je pristala pred Valentićem, katerega je pot žoge presenetila in končala za njegovih hrbtom. Sledile so minute brez večjih priložnosti. Še najlepšo so domačini imeli ob pričetku drugega polčasa, ko sta se Polareczki in Luk srečala iz oči v oči. Uspešnejši v dvoboju je bil nekdanji vratar Nafte Luk. Zanimivo pa je bilo tudi na tribunah, kajti po več kot letu dni sta se na tribunah lendavskega stadiona ponovno “pomerili” navijaški ekipi Gorgone in Black Gringosi. Posnetek tekme si lahko ogledate v spodaj priloženem videu.

Nafta 1903 – NŠ Mura (video: Lendavainfo)

V nedeljo je bilo odigranih preostalih pet srečanj. V Rakičanu so gledalci videli prvovrstno presenečenje, kajti ekipa Turnišča, vrata katerih je tokrat branil kar Mihael Bukovec, je Rakičan premagala kar z 0:4. Za goste je v prvem delu srečanja zadel Koren, v drugem delu pa je visoko zmago gostom prinesel Bunderla, ki je dosegel “hattrick“. Ekipa Rakičana je v zaključku jesenskega dela popustila in bo prezimila na četrtem mestu prvenstvene lestvice. Čarda je na domačem igrišču v Martjancih premagala Črenšovce z 3:2. Po tem ko so gostje vodili po prvem delu, so domači z zadetkoma Bencika in Škerlaka dosegli pomembno zmago in nove tri točke. Bakovci so proti ekipi Tromejnika izgubili z minimalno razliko. Čeprav so gostje prišli do vodstva v 26. minuti, so domači v 55. minuti rezultat izenačili. V 66. minuti srečanja je bil še izključen nogometaš Tromejnika, Grah zaradi udarjanja. Tako so gostje igrali z igralcem manj, a kot kaže jim je ob koncu srečanja nekaj sreče bilo vseeno namenjene in Bokan je štiri minute pred koncem srečanja priboril nove tri točke za ekipo iz Kuzme.

Pravo goliado pa so ponovno videli gledalci v Beltincih, kjer je bilo doseženih kar osem zadetkov. Vsi so končali za gostujočim vratarjem iz Serdice. Svoj strelski pohod je v 29. minuti pričel Tkalec, ki je nato zadel še petkrat! V 59. minuti je svoj edini zadetek dosegel še Leon Sreš, ob koncu srečanja pa je svoje za Beltince prispeval še Maroša, ki je zadel dvakrat. Odranci so zmago nad Bistrico s 4:0 potrdili dobro jesensko formo in tako slavili naslov jesenskih prvakov. Tekma se je ponovno odvijala v Lipi in tudi Odranci so danes imeli svojega “golgeterja“, Roka Vorija. Ta je zadel trikrat, svoj prvi zadetek pa je dosegel v 7. minuti iz najstrožje kazni. Le štiri minute kasneje je Botjak rezultat povišal. Vori pa je v nadaljevanju zadel še dvakrat in ekipi Odrancev priboril nove tri točke za potrditev naslova jesenskih prvakov.